Žuvies suktinukai su cukinija ir šonine receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Žuvies suktinukai su cukinija ir šonine


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

cukinijos,
menkės filė (tinka pangasija, menkė ar kita balta žuvis),
rūkytos šoninės,
žuvies prieskonių,
šašlykų prieskonių,
šlakelio citrinos sulčių.


GAMINIMAS:

Žuvį apibarstykite prieskoniais, supjaustykite juostelėmis. Cukiniją supjaustykite gabaliukais ir apšlakstykite citrinos sultimis. Šoninę supjaustykite plonomis platesnėmis ilgomis juostelėmis, apibarstykite šašlykų prieskoniais ir trumpam palikite.

Ant medinių iešmelių verkite suktinukus: cukinijos gabalėlį apsukite žuvies juostele, po to apsukite šoninės juostele. Suktinukus dėkite ant grotelių pašaukite į karštą orkaitę.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668