Margutis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Margutis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

2 stiklinių miltų,
1 1/4 stiklinės cukraus,
250 g sviesto,
100 g aliejaus,
20 g aguonų,
3 šaukštelių kakavos,
6 kiaušinių,
1 pakelio vanilinio cukraus,
1 pakelio vanilinio pudingo,
1 pakelis kisieliaus,
2 šaukštelių kepimo miltelių.

GAMINIMAS:

Sviestą ištrinkite su cukrumi. Įdėkite trynius, įberkite miltus, persijotus su kepimo milteliais, vanilinį cukrų, supilkite aliejų ir išplaktus iki putų baltymus. Išmaišykite tešlą, ją padalinkite į 4 dalis. Į vieną dalį įmaišykite pudingo miltelius, į antrą-kisielių.

Į trečią dalį įmaišykite kakavą, į ketvirtą-aguonas. Tešlą pakaitomis sukrėskite į pailgą kepimo formą, pateptą riebalais. Peiliu pavedžiokite, kad sluoksniai šiek tiek susimaišytų. Pašaukite į 170 laipsnių orkaitę, kepkite apie 50 minučių.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668