Pyragas su citrininiu kremu ir avietėmis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pyragas su citrininiu kremu ir avietėmis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

2 pakeliai forminių vanilinių sausainių,
150 g sviesto,
2 šaukštai rudojo cukraus,
4 kiaušinių tryniai,
2 citrinų sultys,
tarkuota žievelė,
indelis saldinto kondensuoto pieno,
kelios saujos šaldytų aviečių.

GAMINIMAS:

Sausainius sutrupinkite pirštais, paskui dar kiek pagrūskite medine trintuve. Sudėkite kambario temperatūros sviestą, suberkite cukrų ir švariais pirštais masę gerai ištrinkite. Krėskite masę į nepridegančią kepimo skardą ir, spausdama pirštais, tolygiai paskirstykite ją po visą dugną.

Kiškite į 180 laipsnių karštumo orkaitę ir kepkite apie 10 minučių. Ištraukusi palikite, kad atvėstų. Į dubenį supilkite kondensuotą pieną, sudėkite kiaušinių trynius ir viską suplakite elektriniu plakikliu. Supilkite citrinų sultis, suberkite tarkuotą žievelę ir plakite, kol masė kiek sutirštės.

Sukrėskite ir tplygiai paskirstykite ant sausainių papločio. Kiškite į karštą orkaitę ir kepkite 12-15 minučių. Ištraukusi luktelėkite, kol atvės, tada papuoškite atitirpintomis, nuvarvintomis ir popieriniu rankšluosčiu atsargiai nuspaustomis avietėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668