Bulvės Macaire receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulvės Macaire


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 1600 kcal

1,2 miltingų bulvių,
60 g sviesto,
druskos,
baltųjų pipirų,
40 g sviesto kepti.

GAMINIMAS:

Bulves nuplaukite šepetėliu po tekančiu vandeniu. Gerai nuvarvinkite. Neteptoje riebalais skardoje ties orkaitės viduriu kepkite 30 minučių 240 laipsnių karščio temperatūroje. Skardą išimkite. Bulves dar karštas nulupkite peiliu. Sudėkite į dubenį ir sutrinkite šakute. Įdėkite sviesto, pabarstykite druska ir pipirais.

Pusę sviesto pakaitinkite keptuvėje. Sudėkite pusę bulvių masės ir ją išplokite. 3 minutes paskrudinkite. Išimkite neilgam ant dangčio, po to neapkepusia puse vėl sudėkite į keptuvę ir dar 3 minutes pakepkite.

Bulvių plokštainį išimkite ir padėkite šiltai. Likusį sviestą pakaitinkite keptuvėje ir iškepkite kitus plokštainius. Išdėliokite ant didelės lėkštės. Galima plokštainius supjaustyti. Tinka kaip garnyras prie žvėrienos patiekalų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668