Žieminės salotos receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Žieminės salotos


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 920 kcal

350 g nebirių bulvių,
250 g raudonųjų burokėlių,
250 g saliero šaknies,
4 valg. š. acto,
2 maži svogūnai.

M a r i n a t a s:
6 valg. š. aliejaus,
2 valg. š. acto,
druskos,
baltųjų pipirų,
žiupsnis cukraus.

Be to:
1 valg. š. ką tik sutarkuotų krienų,
2 kietai virti kiaušiniai,
1/2 krepšelio pipirnių.

GAMINIMAS:

Bulves ir burokėlius nuplaukite šepetėliu šaltame vandenyje. Salierą nulupkite ir nuplaukite. Atskiruose trijuose puoduose viską išvirkite. Virdami burokėlius ir salierą, įpilkite po 2 valg. š. acto. Bulves virkite 25 minutes, burokėlius-20, o salierus-15 minučių.

Svogūnus nulupkite ir susmulkinkite. Salierą supjaustykite plonais rėžiukais. Burokėlius nulupkite ir taip pat supjaustykite plonais rėžiukais. Bulves perpilkite šaltu vandeniu, nulupkite, supjaustykite plonais rėžiukais. Viską sudėkite į dubenį, bet nemaišykite.

Marinatui sumaišykite inde aliejų su actu. Įberkite druskos, pipirų ir cukraus. Užpilkite marinatu salotas. Uždenkite or palikite ramiai 30 minučių. Tuomet apiberkite krienais. Salotas atsargiai išmaišykite. Sudėkite į salotinę. Kiaušinius nulupkite ir supjaustykite ketvirčiais.

Papuoškite jais salotų pakraščius. Pipirnes nuplaukite ir nusausinkite. Nupjaukite mažus pipirnių kuokštelius ir jais papuoškite tarpus tarp kiaušinių.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668