Kaimiškas omletas su kraujine dešra receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaimiškas omletas su kraujine dešra


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 3080 kcal

1 kg nebirių bulvių,
3 svogūnai,
40 g margarino,
300 g kraujinės dešros,
6 kiaušiniai,
juodųjų pipirų,
truputis druskos,
3 pomidorai,
1/2 ryšulėlio susmulkintų petražolių.

GAMINIMAS:

Bulves su lupenomis pavirkite 25-30 minučių. Perpilkite šaltu vandeniu, nulupkite ir palikite, kad atauštų. Supjaustykite griežinėliais. Svogūnus nulupkite ir supjaustykite griežinėliais. Pakaitinkite margariną, apkepkite jame bulves ir svogūnus.

Nulupkite kraujinę dešrą, supjaustykite kubeliais ir taip pat suberkite į keptuvę. Kiaušinius išplakite su pipirais ir trupučiu druskos. Pomidorus nulupkite ir supjaustykite griežinėliais. Sumaišykite juos su plaktais kaiušiniais ir užpilkite ant bulvių. Masę atsargiai perdėkite į didelę lėkštę. Pabarstykite susmulkintomis petražolėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668