Bulvių apkepas su špinatais receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulvių apkepas su špinatais


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 1440 kcal

B u l v ė s:

500 g nebirių bulvių,
druskos,
baltųjų pipirų,
ką tik patarkuoto muskato,
1 kiaušinio trynys,
30 g sviesto,
2 kiaušinių baltymų.

Š p i n a t a i:
500 g špinatų,
druskos,
30 g sviesto,
margarino skardai patepti.

Be to:
3 valg. š. tarkuoto Parmezano sūrio,
20 g sviesto,
1 ryšulėlis petražolių.

GAMINIMAS:

Bulves nuskuskite, nuplaukite ir sudalykite aštuntadaliais. Pavirkite puode pasūdytame vandenyje 20 minučių. Nukoškite. Sugrūskite ar pertrinkite per sietą. Pabarstykite pipirais ir muskatu. Kiaušinio trynį išplakite su sviestu ir sumaišykite su bulvėmis. Baltymus išplakite ir supilkite ant bulvių.

Kol verda bulvės, perrinkite špinatus, sudėkite ant sieto ir perplaukite šaltu vandeniu. 10 minučių pavirkite sūriame vandenyje. Nukoškite. Inde ištirpinkite sviestą. Suberkite į jį špinatus. Ugniai atsparią formą ištepkite margarinu. Sudėkite pusę bulvių masės. Ant bulvių pilkite špinatus, tuomet vėl likusią bulvių masę.

Pabarstykite sūriu ir sviesto gabaliukais. Formą statykite į iš anksto pakaitintą orkaitę tie viduriu. Kepkite 30 minučių 220 laipsnių karščio temperatūroje. Petražoles nuplaukite, nusausinkite. Išimkite formą iš orkaitės. Apkepą papuoškite petražolėmis ir neškite ant stalo.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668