Orkaitėje keptos bulvės su trejopu įdaru receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Orkaitėje keptos bulvės su trejopu įdaru


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 2180 kcal

12 miltingų bulvių,
aliejaus bulvėms patepti.

Varškės į d a r a s:
1 mažas svogūnas,
100 g varškės,
druskos,
pipirų,
1/2 ryšulėlio svogūnų laiškų.

Žuvies į d a r a s:
8 maži silkės filė gabaliukai,
40 g sviesto,
po 1 šakelę karčiųjų kiečių,
krapų,
builių ir petražolių,
1 šalotas,
druskos,
truputis citrinų sulčių.

Krabų į d a r a s:
40 g sviesto,
2 kietai virtų kiaušinių tryniai,
1/2 arb. š. garstyčių miltelių,
100 g krabų.


GAMINIMAS:

Bulves labai gerai nuplaukite, nusausinkite virtuviniu popieriumi. Iškirpkite gana didelius aliuminio folijos lakštus ir patepkite aliejumi. Laisvai suvyniokite į juos bulves. Bulves sudėkite ant kepamosios skardos. Kepkite iš anksto iki 220 laipsnių temperatūros pakaitintoje orkaitėje 50-60 minučių.

Tada bulves išimkite, išvyniokite foliją. Bulvių lupenas gražiai atlupkite iki kraštų. Bulves šiek tiek išgremžkite ir sudėkite įdarą. Įdarą paruoškite, kol keps bulvės. Varškės į d a r a s: susmulkintus svogūnus sumaišykite su varške, druska, pipirais ir susmulkintais svogūnų laiškais.

Žuvies į d a r a s: silkės filė suvyniokite ir įdarykite bulves. Papuoškite sviestu su žalumynais. Žuvį ir sviestą gerai sutvirtinkite prieskoniais. Krabų į d a r a s: sviestą sumaišykite su sutrupintais tryniais ir garstyčių milteliais. Įdarykite bulves ir papuoškite krabais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668