Orkaitėje keptos bulvės su trejopu įdaru receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Orkaitėje keptos bulvės su trejopu įdaru


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 2180 kcal

12 miltingų bulvių,
aliejaus bulvėms patepti.

Varškės į d a r a s:
1 mažas svogūnas,
100 g varškės,
druskos,
pipirų,
1/2 ryšulėlio svogūnų laiškų.

Žuvies į d a r a s:
8 maži silkės filė gabaliukai,
40 g sviesto,
po 1 šakelę karčiųjų kiečių,
krapų,
builių ir petražolių,
1 šalotas,
druskos,
truputis citrinų sulčių.

Krabų į d a r a s:
40 g sviesto,
2 kietai virtų kiaušinių tryniai,
1/2 arb. š. garstyčių miltelių,
100 g krabų.

GAMINIMAS:

Bulves labai gerai nuplaukite, nusausinkite virtuviniu popieriumi. Iškirpkite gana didelius aliuminio folijos lakštus ir patepkite aliejumi. Laisvai suvyniokite į juos bulves. Bulves sudėkite ant kepamosios skardos. Kepkite iš anksto iki 220 laipsnių temperatūros pakaitintoje orkaitėje 50-60 minučių.

Tada bulves išimkite, išvyniokite foliją. Bulvių lupenas gražiai atlupkite iki kraštų. Bulves šiek tiek išgremžkite ir sudėkite įdarą. Įdarą paruoškite, kol keps bulvės. Varškės į d a r a s: susmulkintus svogūnus sumaišykite su varške, druska, pipirais ir susmulkintais svogūnų laiškais.

Žuvies į d a r a s: silkės filė suvyniokite ir įdarykite bulves. Papuoškite sviestu su žalumynais. Žuvį ir sviestą gerai sutvirtinkite prieskoniais. Krabų į d a r a s: sviestą sumaišykite su sutrupintais tryniais ir garstyčių milteliais. Įdarykite bulves ir papuoškite krabais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668