Batavijos salotos su virta jautienos krūtinine receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Batavijos salotos su virta jautienos krūtinine


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 3120 kcal

8 mažos nebirios bulvės,
kmynų,
3 valg. š. aliejaus,
druskos,
2 mažos gūžės Batavijos salotų,
ridikėlių.

GAMINIMAS:

Bulves nuplaukite ir su kmynais patroškinkite bulvių troškintuve. Trumpai patroškinę, nulupkite. Aliejų įpilkite į keptuvę ir pakaitinkite. Sudėkite bulves, pasūdykite ir paskrudinkite, tuomet padėkite jas šiltoje vietoje. Salotas nuvalykite, nuplaukite ir padėkite ant sieto, kad nuvarvėtų.

Mažuosius lapelius palikite, o didžiuosius supjaustykite rėžiukais. Ridikėlius nuvalykite, nuplaukite ir supjaustykite griežinėliais. Iš druskos, acto, sultinio ir aliejaus pasidarykite padažą. Nuvalytus, nuplautus ridikėlius susmulkinkite ir sudėkite į padažą. salotų lapus, ridikėlių griežinėlius ir pagruzdintas bulves pamarinuokite dviem trečdaliais padažo.

Keturias lėkštes išdėliokite salotų lapais. Ant jų išdėliokite pamarinuotas daržoves, taip pat padėkite supjaustytą virtą jautieną ir pašlakstykite likusiu padažu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668