Sluoksniuota mišrainė receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sluoksniuota mišrainė


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Skardinė menkių kepenėlių,
4 kiaušiniai,
2 morkos,
5 bulvės,
svogūnų laiškų,
petražolių lapelių,
majonezo.

GAMINIMAS:

Kiaušinius, morkas ir bulves išvirkite. Kiaušinių trynius ir baltymus atskirkite, baltymus sutarkuokite, trynius sukapokite. Morkas nuskuskite, stambiai sutarkuokite, svogūnų laiškus sukapokite. Bulves stambiai sutarkuokite arba labai smulkiai supjaustykite. Į gilesnį indą dėkite susmulkintas kepenėles, aptepkite jas majonezu.

Berkite sluoksnį kiaušinių baltymų, aptepkite majonezu. Dėkite sluoksnį morkų, pabarstykite svogūnų laiškais ir aptepkite majonezu. Paskui dėkite sluoksnį bulvių bei trynių, aptepkite majonezu. Viršų puoškite petražolių lapeliais ar kitais žalumynais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668