Žalia bulvių sriuba receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Žalia bulvių sriuba


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 1380 kcal

600 g miltingų bulvių,
1 svogūnas,
40 g margarino,
2 morkos,
1/2 saliero šaknies,
2 porai,
1 1/2 l vandens,
druskos,
baltųjų pipirų,
2 laurų lapai,
4 grūdeliai kvapių pipirų,
2 ryšulėliai petražolių,
125 g grietinėlės.


GAMINIMAS:

Bulves nuskuskite, nuplaukite ir supjaustykite kubeliais. Margariną pakaitinkite puode. Svogūnus suberkite ir pakaitinkite, kol jie taps skaidrūs. Morkas, porus ir saliero šaknį nuvalykite, nuplaukite, nusausinkite ir supjaustykite kubeliais.

Sudėkite į puodą ir maišydami pakepkite 5 minutes. Užpilkite karštu vandeniu. Sudėkite bulvių kubelius, įberkite druskos ir pipirų, sudėkite laurų lapus ir prieskonius. Užvirkite. Po to 20 minučių patroškinkite ant mažos ugnies.

Sriubą perkoškite per sietą. Vėl supilkite į puodą. Nuplaukite petražoles, nusausinkite ir susmulkinkite. Sudėkite petražoles, supilkite grietinėlę ir išmaišykite. Nuimkite nuo viryklės, pilkite į lėkštes ir neškite ant stalo.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668