Apetitą keliantys makaronai receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Apetitą keliantys makaronai


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

vamzdelio formos makaronai,
mėsos faršas (įvairus),
1 kiaušinis,
tarkuotas sūris,
svogūnas,
pomidorų padažas,
sausas vynas,
malti pipirai,
druska.

P a d a ž u i:
kiaušinio, trynys,
grietinėlė,
miltai,
tarkuotas sūris.

GAMINIMAS:

Išverdame makaronus. Nupylus vandenį į dar karštus makaronus įmušam vieną kiaušinį ir suberiam tarkuotą sūrį. Atskirai iškepame smulkiai supjaustytą svogūną, po to apkepam faršą.

Faršą sumaišom su apkeptais svogūnais, pomidorų padažu ir sausu vynu, beriame pipirų, pasūdome. Į kepimo formą sluoksniais dedame makaronų, faršo ir vėl makaronų. Ant viršaus užpilame padažo: kiaušinio trynys+grietinėlė+miltai+tarkuotas sūris. Dedame į orkaitę ir kepame.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668