Tortas „Napoleonas" receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Tortas „Napoleonas"


INGREDIENTAI:

700g miltų,
1/2kg sviesto (galima perpus su margarinu),
1 kiaušinis,
4 šaukštai grietinės,
5g druskos.

Virtam vaniliniam kremui:
1/2kg sviesto,
120g miltų,
350g cukraus,
1 stiklinė pieno,
2 tryniai,
1 pakelis vanilinio cukraus (kai kurios šeimininkės kremą parūgština spanguolių arba citrinos sultimis).


GAMINIMAS:

Ant virtuvinės lentos paberiami miltai, užbarstoma druskos, padarius duobutę, supilama grietinė, įmušamas kiaušinis, padedamas atšaldytas supjaustytas sviestas ir šaltoje patalpoje kapojama, kol tešloje nelieka sausų miltų. Tada tešla suspaudžiama, padedama ant lėkštės ir, pridengus skepetėle, atšaldoma. Po poros valandų iš tešlos iškočiojami 3 vienodo dydžio papločiai, perkeliami į vandeniu suvilgytą skardą, subadomi šakute ir kepami karštoje krosnyje, kol pagelsta. Iš skardos išimami, kai atšąla.

Kremui skirtas sviestas ištirpinamas puode, beriami miltai ir maišant pakaitinama, kol miltai pradeda gelsti. Atskirai užvirinamas pienas su cukrumi ir supilamas į sviestą, smarkiai maišant. Dar kiek pakaitinus, nukeliama nuo ugnies ir mediniu šaukštu sukama, kol kremas atšąla. Tada po vieną mušami tryniai ir gerai išsukama. Kartu po truputį pilamos sultys bei vanilinis cukrus ir sukama, kol kremas pasidaro purus.

Atšalę papločiai pertepami kremu ir palaikomi porą valandų paslėgti. Tada kremu aptepami nulyginti torto šonai ir viršus. Šonai apklijuojami trupiniais. Ant viršaus pro šabloną dviejų spalvų trupiniais išbarstomi įvairūs ornamentai, gėlės.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668