Prancūziškos bulvės su "Brie" sūriu receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Prancūziškos bulvės su "Brie" sūriu


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

4 bulvių,
50 g sviesto,
1 kiaušinio trynio,
apie 60-70 g "Brie" sūrio,
saujelės svogūnų laiškų,
pipirų,
druskos,
maltų muskatų riešutų.

GAMINIMAS:

Bulves labai gerai nuplaukite, nusausinkite ir iškepkite orkaitėje ant grotelių. Perpjaukite per pusę ir išskobkite minkštimą. Jį sutrinkite šakute kartu su minkštu sviestu, tryniu ir prieskoniais.

"Brie" sūrį supjaustykite kubeliais ir sudėkite į įdarą. Šiuo įdaru pripildykite bulvių puseles, pabarstykite svogūnų laiškais ir kepkite orkaitėje apie 12-15 minučių. Tiekite karštas.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668