Kelių sūrių užkandis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kelių sūrių užkandis


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

T e š l a i:
200 g sviesto,
300 g kvietinių miltų,
2 šaukštų šalto vandens.

Į d a r u i:
2 kiaušinių,
200 g paprasto tarkuoto sūrio,
25 g tarkuoto parmezano,
1 šaukštelio maltų paprikų,
0,2 šaukštelio maltų juodųjų pipirų.

A p t e p t i:
1 kiaušinio.

A p i b a r s t y t i:
2 šaukštų tarkuoto parmezano.

GAMINIMAS:

Įkaitinkite orkaitę iki 200 laipsnių karščio. Sumaišykite sviestą su miltais, įpilkite vandens ir išmaišykite iki vientisos tešlos. Tešlą padalykite į dvi dalis ir iškočiokite ant dviejų kepimo popieriaus lapų. Iš abiejų dalių, naudodamiesi forma, išpjaukite 24-26 cm skersmens skritulius.

Vieną jų uždėkite ant kepimo popieriumi išklotos kepimo skardos 2 cm skritulio krašto aptepkite kiaušinio plakiniu. Ruošdami įdarą suplakite kiaušinius, sumaišykite su tarkuotu paprastu sūriu ir parmezanu bei prieskoniais. Ant tešlos skritulio užberkite 50 g paprasto tarkuoto sūrio, kiaušiniu aptepto krašto nebarstykite.

Sukrėskite įdarą ir apibarstykite likusiu 50 g tarkuotu sūriu. Uždėkite antrą tešlos skritulį ir užspauskite kraštus. Viršų aptepkite kiaušinio plakiniu ir apibarstykite 2 šaukštais tarkuoto parmezano. Kepkite įkaitintoje orkaitėje 25-30 minučių. Išimkite iš orkaitės ir leiskite atvėsti, kad pyragą būtų lengva pjaustyti.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668