Šokoladiniai gardėsiai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šokoladiniai gardėsiai


INGREDIENTAI:

600 ml tirštos grietinėlės,
100 g karčiojo šokolado,
2 kiaušiniai,
2 tryniai,
25 g cukraus,
šaukštas konjako arba likerio.

P u o š t i:
70 g karčiojo šokolado,
75 ml plaktos tirštos grietinėlės.


GAMINIMAS:

Grietinėlėje ištirpinkite šokoladą. Išplakite kiaušinius ir trynius su cukrumi. Nenustodami plakti palaipsniui pilkite juos į šokolado masę. Liekite konjaką arba likerį. Šokoladą išpilstykite į mažus puodelius. Statykite juos į skardą, įpilkite vandens, kad apsemtų puodelius iki pusės, ir šaukite į iki 160 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę.

Kepkite 40-60 minučių. Ataušinkite. Puošti skirtą šokoladą ištirpinkite karšto vandens vonelėje. Išpilstykite jį į įvairių fygūrėlių formas ir atvėsinkite. Kiekvieną šokolado puodelį papuoškite plakta grietinėle arba pabarstykite tarkuotu šokoladu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668