Meduolis su šaldytomis trintomis avietėmis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Meduolis su šaldytomis trintomis avietėmis


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1 kiaušinis,
1 stiklinė cukraus,
250 g trintų atitirpintų aviečių,
125 g lydyto atvėsinto sviesto,
stiklinė pieno,
2 šaukšteliai kakavos,
2 šaukštai meduolių prieskonių,
2 stiklinės miltų,
1 šaukštelis kepimo miltelių.

GAMINIMAS:

Iki purumo ištrinkite didesnį kiaušinį ir stiklinę cukraus. Maišydami sukrėskite 250 g trintų atitirpintų aviečių, supilkite 125 g lydyto atvėsinto sviesto, stiklinę pieno. Įberkite du šaukštelius kakavos, du šaukštus meduolių prieskonių, dvi stiklines su šaukšteliu kepimo miltelių sumaišytų miltų.

Viską gerai išmaišykite. Tešlą sukrėskite į riebalais išteptą nepridegančią kepimo formą. Kepkite 180 laipsnių karštumo orkaitę 40-50 minučių.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668