Didelis sumuštinis su mėsa ir kiaušiniu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Didelis sumuštinis su mėsa ir kiaušiniu


INGREDIENTAI:

Baltos duonos arba ragaišio,
sviesto,
salotų lapų,
kiaušinio,
krienų,
grietinės,
krapų,
daktariškos dešros,
morka,
citrinos sultys,
keptos veršienos arba liežuvio,
šviežias agurkas,
sūrio,
ridikėlių,
petražolių lapelių.


GAMINIMAS:

Išilgai įpjauta balta duona pakepinama arba aptepama sviesto mase (žalia, su kumpiu, su sūriu). Apdengiama salotų lapeliais, kad jų kraštai būtų nukarę, ant salotų sudedami kiaušiniai su krienais, papuošiama krapais.

Tarp eilių vėduokle sudedami daktariškos dešros griežinėliais, citrinos sultimis pagardinta tarkuota morka, šviežiu agurku papuošti veršienos arba liežuvio gabalėliai, ridikėliais papuošto sūrio griežinėliai. Viskas sugrupuota ant salotų lapų taip, kad tarp įvairių produktų kyšotų salotos lapelio kraštelis. Papuošiama krapais arba petražolių lapeliais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668