Didelis sumuštinis su kiaušiniu, daržovėmis ir mėsa receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Didelis sumuštinis su kiaušiniu, daržovėmis ir mėsa


INGREDIENTAI:

Ruginės duonos,
sviesto,
kiaušinių,
šviežių agurkų arba pomidorų (rauginto agurko),
kepsnio arba dešros,
krienų,
grietinės,
silkės,
svogūno arba svogūnų laiškų,
salotų.


GAMINIMAS:

Ant didelės pakepintos arba sviestu suteptos duonos riekės sudėkite: vieną eilę agurkų arbaq pomidorų skiltelių taip, kad susiglaustų kraštai; antrą eilę-kiaušinių griežinėlių, o šalia-vamzdeliu susuktų plonų mėsos arba dešros gabalėlių, įdarytų krienais su grietine. Paskui vėl kiaušinių, o ant jų-plonų silkių juostelių, svogūnų griežinėlių arba supjaustytų svogūnų laiškų.

Po atskirais produktais arba tarp jų galima padėti salotų lapelių. Labai dekoratyviai atrodo ant žalių salotų balti krienai, kuriais pridengiami gabalėliai mėsos. Jeigu nėra pomidorų, kiaušinius ar agurkus galima papuošti raudonųjų pipirų juostelėmis arba smulkiais ridikėliais su lapais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668