Didelis sumuštinis su sūriu, sūdyta žuvimi ir mėsa receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Didelis sumuštinis su sūriu, sūdyta žuvimi ir mėsa


INGREDIENTAI:

Ruginės duonos,
sūrio,
slyvų,
salotų lapų,
kiaušinis,
sūdytos žuvies (silkės arba kilkės),
keptos mėsos arba kumpio,
agurkas arba pomidoras,
krapų ir petražolių.


GAMINIMAS:

Ant pakepintos arba sviestu apteptos duonos eilėmis dedama: stori sūrio griežinėliai, o ant kiekvieno jų pusė marinuotos arba šviežios slyvos; salotų lapų, ant jų puselės arba ketvirčiai kietai virto kiaušinio, o viršuje plonų silkių arba kilkių filė juostelių ir krapų.

Toliau dėkite keptos mėsos arba kumpio gabaliukų, ant jų agurko arba pomidoro skiltelių ir petražolių lapelių. Taigi duoną supjausčius į mažesnius gabalėlius, kiekvienas pasiims sau sumuštinį pagal skonį.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668