Sumuštiniai su dešrele ir kiaušiniu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sumuštiniai su dešrele ir kiaušiniu


INGREDIENTAI:

4-6 riekės juodos arba baltos duonos,
4-6 dešrelės arba sardelės,
20-30 g sviesto,
4-6 kiaušiniai,
krienų.


GAMINIMAS:

Ant vieno galo truputį pakepintos ir sviestu apteptos pailgos duonos riekės uždedamas salotos lapas taip, kad jis būtų nukaręs nuo duonos krašto. Dešrelės arba sardelės oda nulupama arba įpjaunama taip, kad dešra kepinama nesusiriestų.

Dešrelė perpjaunama išilgai, pakepinama svieste. Pakepintos puselės uždedamos išilgai salotos lapelio. Ant kitos duonos riekės pusės uždedamas iškeptas kiaušinis taip, kad jis truputį dengtų dešrą. Greta kauburėliu padedama stambiai sutarkuoto krieno.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668