Žuvies kepsniukai pikantiškoje tešloje receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Žuvies kepsniukai pikantiškoje tešloje


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

1 kg šaldytų jūros lydekų filė,
truputis žuvies prieskonių,
aliejaus žuviai kepti.

T e š l a i:
1 stiklinė majonezo,
2 kiaušiniai,
6 šaukštai krienų,
8 šaukštai bulvių krakmolo.

GAMINIMAS:

Atšildytą lydekų filė įtrinkite prieskoniais ir 2 val. palaikykite kambario tamperatūroje. Tešlai skirtus produktus plakite, kol susidarys vientisa masė. Žuvies filė sudėkite į tešlą ir joje pamarinuokite 0,5 val.

Tada žuvį iš abiejų pusių apkepkite įkaitusiame aliejuje, po to dar kartą apvoliokite tešloje ir vėl apkepkite. Patiekite tokius kepsniukus karštus arba šaltus.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668