Manų košės pjausniai su pomidorais receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Manų košės pjausniai su pomidorais


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 1948 kcal

1 stiklinė manų kruopų,
3 stiklinės pieno,
2 kiaušiniai,
1 šaukštas sviesto,
50 g lašinukų,
500 g pomidorų,
druskos.

GAMINIMAS:

Pieną su puse šaukšto sviesto užvirinkite, supylus manų kruopas dar 10 minučių pavirinkite. Pravėsinus, įmuškite kiaušinius, įberkite druskos ir išsukite. Medinę lentelę perpilkite šaltu vandeniu, ant jos sudėkite sluoksniu manų košę.

Sustingusią košę supjaustykite keturkampiais gabalėliais ir apkepkite riebaluose. Pomidorus supjaustykite griežinėliais ir pakepinkite su lašinukais. Manų kruopų pjausnius sudėkite į lėkštę, ant jų uždėkite keptus pomidorų griežinėlius ir užpilkite spirgučiais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668