Tiramisu su vaisiais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Tiramisu su vaisiais


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

P a g r i n d u i:
240 g maskarponės sūrio,
2 2 šaukštų brendžio,
1 šaukšto pieno,
1/2 stiklinės "Dansukker" cukraus miltelių,
"Dansukker" vanilinio cukraus,
1/2 stiklinės riebios grietinėlės,
100 g sausainių "Damų piršteliai",
2-3 šaukštų juodos stiprios kavos,
2-3 persikų.

P a p u o š t i:
1/2 stiklinės riebios grietinėlės,
2 šaukštų cukraus miltelių,
1 šaukšto brendžio,
vanilinio cukraus,
vaisių: kivių, apelsinų, konservuotų ar šaldytų uogų.

GAMINIMAS:

Dubenyje išmaišykite maskarponės sūrį, brendį ir pieną iki purios masės, įberkite cukraus miltelių ir vanilinio cukraus. Atskirai išplakite grietinėlę, ją išmaišykite su sūrio mase. Keliose lėkštėse išdėliokite išilgai perpjautus sausainius pjūviu į viršų. Juos apšlakstykite kava.

Pusę sūrio masės sudėkite ant sausainių, tada išdėliokite persikų skilteles, o ant viršaus-likusią sūrio masę. Papuošti skirtą grietinėlę iki standžių putų suplakite su cukraus milteliais, brendžiu, vaniliniu cukrumi. Papuoškite tiramisu ir dėkite į šaldytuvą.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668