Bulvių ir obuolių košė ir salotomis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulvių ir obuolių košė ir salotomis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 2308 kcal

500 g bulvių,
1 stiklinė pieno,
500 g obuolių,
1 šaukštas sviesto,
100 g lašinukų.

S a l o t o m s:
500 g pomidorų,
1 svogūnas,
100 g virtos dešros,
1 šaukštas majonezo,
druskos.

GAMINIMAS:

Nuluptus ir smulkiai supjaustytus obuolius sudėkite į puode ištirpintą sviestą ir ištroškinkite. Bulves išvirkite, sutrinkite, supilkite pieną, pakaitinkite. Bulvių košę sumaišykite su ištroškintais obuoliais, gerai išsukite ir pakaitinkite.

Paduokite, užpylus spirgintais lašinukais. S a l o t o m s pomidorus supjaustykite griežinėliais ir sumaišykite su kubeliais supjaustyta dešra. Pasūdykite dešra. Pasūdykite, apibarstykite smulkiai supjaustytu svogūnu ir užpilkite majonezu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668