Niekutis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Niekutis


INGREDIENTAI:

3/4l. pieno,
75g cukraus,
vanilinio cukraus,
2 kiaušiniai.


GAMINIMAS:

Baltymai (jų gali būti ir daugiau) išplakami iki standžių putų (palenkus indą, baltymai iš jo turi nekristi). Tada po šaukštą jie leidžiami į verdantį pieną. Apvirinus vieną pusę, apverčiama ir išverdama antroji pusė. Kiaurasamčiu išgriebiama į lėkštę. Pienas vėl užvirinamas ir juo užpilami su cukrumi ištrinti tryniai, išmaišoma ir pakaitinama, kol pradės šiek tiek tirštėti. Tada suberiamas vanilinis cukrus, atšaldoma ir supilama į gražų stiklinį dubenėlį. Sudedami išvirti baltymai. Galima niekutį patiekti ir atskiruose indeliuose.

Pastabos:
Šį patiekalą Aukštaitijoje moterys nešdavo eidamos lankyti gimdyvės.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668