Agurkų ir dešros kepsneliai receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Agurkų ir dešros kepsneliai


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 2077 kcal

400 g agurkų,
1 šaukštas 9 proc. acto,
1 stiklinė vandens,
200 g dešros,
lauro lapelių,
pipirų,
druskos,
garstyčių.

Tešlai:
4 šaukštai pieno,
3 šaukštai miltų,
1 šaukštas taukų,
1 kiaušinis,
druskos.

GAMINIMAS:

Agurkus nuplaukite ir supjaustykite 1 1/2 cm storio griežinėliais. Iš acto, vandens ir prieskonių išvirtu marinatu užpilkite agurkus ir palaikykite 30 minučių. Dešrą supjaustykite griežinėliais, aptepkite garstyčiomis. Išimtus iš marinato agurkus nusausinkite.

Paimkite ploną lazdelę, ant jos užmaukite 2 agurko griežinėlius pakaitomis su 2 dešros griežinėliais. Iš pieno, kiaušinių, miltų ir druskos suplakite tešlą. Lazdelę su agurkais ir dešra pamirkykite tešloje ir tuoj apkepkite taukuose. Kepsnelius patiekite su lazdelėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668