Skryliukai su mėlynėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Skryliukai su mėlynėmis


INGREDIENTAI:

2 stiklinės miltų,
1/2 kiaušinio,
vandens tešlai užminkyti,
l/2l. mėlynių,
100 g cukraus arba
1 stiklinė konservuotų mėlynių šaltanosiams,
50 g grietinės.


GAMINIMAS:

Iš miltų, kiaušinio ir vandens užminkoma tešla. Plonai iškočiojama ir supjaustoma peiliu arba ratuku 3 cm pločio kvadratėliais. Jie išverdami pasūdytame vandenyje, išpilami į kiaurasamtį ir perpilami šaltu virintu vandeniu. Atšaldyti skryliukai sudedami į lėkštę. Perrinktos ir nuplautos mėlynės sumaišomos su cukrumi bei grietine ir užpilamos ant skryliukų. Valgomas šaltas.

Pastabos:
Norint patiekti karštą, išvirti skryliukai aplaistomi tirpytu karštu sviestu, ant jų užpilamos uogos, sumaišytos su grietine.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668