Geriausias karštas šokoladas (Jamie Oliver) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Geriausias karštas šokoladas (Jamie Oliver)


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

Pusė litro nenugriebto ar pusiau nugriebto pieno,
2 valgomieji šaukštai geriausio šokoladinio gėrimo miltelių,
1 sauja mažų zefyriukų,
cukraus pagal skonį.

GAMINIMAS:

Šį gėrimą pasigaminsite per 3 ar 4 minutes. Pirmiausia į puodą supilkite pieną. Kaitinkite, kol ims putoti, bet neužvirkite. Kol pienas kaista į abu puodukus įberkite po valgomąjį šaukštą šokoladinio gėrimo miltelių ir cukraus pagal skonį.

Įpilkite po truputį šilto pieno iš puodo-jo reikia tik tiek, kad ištirptų milteliai. Dabar į puodukus įmeskite po kelis zefyriukus. Kai pienas suputos, atsargiai perpilkite į butelį ar termosą. Pilkite į termosą tiek pieno, kad jame būtų tik iki pusės-reikės vietos kratyti ir plakti.

Stipriai užsukite gangtelį, dėl viso pikto apvyniokite jį rankšluoštėliu ir minutę stipriai kratykite. Nekreipdami dėmesio į kylančius garus atsukite dangtelį ir supilkite pieną į puodukus. Šiek tiek pamaišykite ir siurbčiokite į sveikatą.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668