Burokai su mėlynuoju sūriu ir "Riga Black Balsam" receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Burokai su mėlynuoju sūriu ir "Riga Black Balsam"


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

4 virtų burokų,
100 g sviesto,
200 g mėlynojo sūrio,
druskos,
šviežiai maltų pipirų,
pusės ryšulėlio česnakų laiškų,
1 valgomojo šaukšto "Riga Black Balsam".

GAMINIMAS:

Kepimo skardą įkaitinkite iki 200 laipsnių ir išimkite iš orkaitės. Ištirpinkite sviestą, tada sudėkite skritulėliais supjaustytus virtus burokus. Įberkite pipirų ir druskos, ant viršaus užtrupinkite sūrio ir kiškite į orkaitę.

Kai sūris aptirps, patiekalas bus pagamintas. Padažas maišomas iš "Riga Black Balsam" ir smulkiai supjaustytų česnakų laiškų. Pagamintą supilkite ant burokų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668