Sausainiai "Pinigėliai" receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sausainiai "Pinigėliai"


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

0,5 l miltų,
1 indelis grietinės,
1 pakelis margarino,
1 kiaušinis,
aguonų,
kapotų riešutų puošimui.

GAMINIMAS:

Atvėsintas margarinas sutarkuojamas rupia tarka, vis pabarstant tarkius miltais. Sudėjus grietinę ir visus miltus, šaukštu gerai išmaišoma. Tešla rankomis suspaudžiama į vieną gabalą ir atšaldoma.

Tada iškočiojama 0,5 cm storio lakštu ir suformuojami apvalūs "pinigėliai". Aptepti kiaušinio plakiniu ir apibarstyti aguonomis ar kapotais riešutais, kepami įkaitintoje orkaitėje apie 15-20 min.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668