Karvojus III receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Karvojus III


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1,5 kg miltų,
1,5 stiklinės pieno arba grietinėlės,
150 g mielių,
10 trynių,
350 g cukraus,
350 g sviesto,
vanilinio cukraus,
tarkuota citrinos žievelė,
3 stiklinės razinų,
10 g druskos,
glajaus arba miltinio cukraus puošimui.

GAMINIMAS:

Užmaišoma mielinė tešla. Į pašildytą pieną supilamos su dalimi cukraus išleistos mielės, suberiama pusė recepte nurodytų miltų ir išmaišoma. Tešlos paviršių apibarsčius miltais, kildinama šiltoje vietoje. Po to tešla išplakama, sudedami likę produktai (sviesto dedama pusė normos) ir minkoma, kol nebelimpa prie rankų.

Dar kartą pakildinama, padalijama į dvi dalis, jei karvojus kepamas dviejų aukštų, ir iškočiojami lakštai. Jie aptepami suminkštintu sviestu, apibarstomi cukrumi, razinomis ir suvyniojamas ilgas volelis, iš kurio ant pateptos riebalais skardos padaroma riestė. Kad riestei kylant neišnyktų tarpas pyrago centre, į jį įstatomas riebalais apteptas karščiui atsparus apvalus indas, cilindras.

Pyragas 0,5 val. pakildinamas, aptepamas plaktu kiaušiniu ir kepamas įkaitintoje vidutinio karštumo orkaitėje apie 1 val. 20 min. Atvėsinamas formoje. Paviršius puošiamas glajumi arba apsijojamas miltiniu cukrumi.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668