Sultingoji boba receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sultingoji boba


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

4-5 stiklinės gerų kvietinių miltų,
2/3 stiklinės pieno,
60 g mielių,
14 kiaušinių (paprastai imami tik tryniai),
0,5 stiklinės lydyto sviesto,
1 stiklinė cukraus,
0,5 arbatinio šaukštelio druskos,
džiūvėsėlių.

Sirupui:
1 stiklinėje vandens ištirpinami 2 šaukštai cukraus,
2 šaukštai romo,
1 citrinos sultys.

GAMINIMAS:

Pienas pašildomas iki reikiamos temperatūros (+35 laipsnių). Jame išmaišoma 1 stiklinė miltų bei nedideliame cukraus kiekyje išleistos mielės. Tešla apsijojama miltais ir pastatoma šiltai, kad pakiltų. Tada pasūdoma ir labai gerai išplakama.

Po to sudedama iki baltumo su likusiu cukrumi išsukti tryniai ir įsijojami likę miltai. Gerai išplakus, supilamas lydytas, tačiau nekarštas sviestas, ir dar kartą pakildinama. Po to tešla dar plakama apie pusę valandos ir pilama į formą (ji turi būti ištepta riebalais ir išbarstyta džiūvėsėliais).

Tešlos į formą pilama 1/3 jos tūrio. Pastačius į šiltą vietą bei pridengus drobele, dar kartą kildinama. Kai tešla užpildo 3/4 formos tūrio, dedama į įkaitusią orkaitę. Kepama vidutinio karštumo orkaitėje apie 1 val. Iškepusi boba atvėsinama ir tik po to išimama iš formos. Vartant nuo vieno šono ant kito, kepinys palaistomas sirupu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668