Žagarėliai (Narstytiniai) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Žagarėliai (Narstytiniai)


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

0,5 l aliejaus,
pakelis kulinarinių arba kiaulienos taukų,
250 g kvietinių miltų,
50 g sviesto,
25 g miltinio cukraus tešlai ir 50 g puošimui,
3 tryniai,
1 kiaušinis,
1/4 stiklinės saldžios grietinėlės,
keletas lašų citrinos esencijos.

GAMINIMAS:

Miltai persijojami, į juos sudedami tryniai, kiaušinis, miltinis cukrus, sviestas, grietinėlė, keli lašai esencijos ir išminkoma tešla. (Tešla bus tvirta ir lanksti, jei padėję ant lentos, vis sulankstydami gerai išmuškime kočėlu, kad atsirastų oro pūselių.)

Po to tešla plonai iškočiojama , supjaustoma siauromis 10-12 cm ilgio juostelėmis.Kiekviena juostelė per vidurį įpjaunama ir vienas jos galas išneriamas oer skylutę. Iš tos pat tešlos galima suformuoti žagarėlius-rožytes. Tam išpjaunami keli nevienodo dydžio skrituliukai.

Jie uždedami vienas ant kito, per vidurį suspaudžiami, o pakraščiai įpjaunami aštriu peiliu. Žagarėliai verdami gerai įkaitintuose riebaluose: norma lygiomis dalimis aliejaus ir kulinarinių arba kiaulės taukų. Kad žagarėliai neprisigertų riebalų, į tešlą įpilamas 1 šaukštas degtinės.

Verdant žagarėliai apvartomi graibštu. Kaitinami, kol gražiai pagelsta. Iškepę, sudedami ant kiaurasamčio, kad nuvarvėtų riebalai. Atvėsę apibarstomi miltiniu cukrumi. Žagarėliai sudedami šulinėliu arba sumaustomi ant strypo eglute pintose lėkštėse.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668