Silkių vyniotiniai (Rolmopsai) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Silkių vyniotiniai (Rolmopsai)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

3-4 silkės,
2 svogūno galvutės,
3 šaukštai aliejaus,
1 arbatinis šaukštelis garstyčių,
6-8 gvazdikėliai,
acto marinato,
morkų,
petražolių,
citrinos riekelių puošimui.

GAMINIMAS:

Išvalykite ir išmirkykite silkes, išimkite kaulus, palikite odelę. Perskirkite atsargiai silkes į dvi dalis, kurių vidų patepkite garstyčiomis. Įdarui skirtus svogūnus supjaustykite šiaudeliais ir pakepinkite aliejuje.

Atvėsinkite, sudėkite ant silkių puselių, išteptų garstyčiomis.Labai skanus esti džiovintų baravykų, kepintų su svogūnais, įdaras.Puseles, pradedant nuo platesnio galo, suvyniokite oda į viršų. Kad vyniotiniai neiširtų, uodegėlę prismeikite gvazdikėliu.

Vyniotinius sudėkite į dubenėlį ir užpilkite marinatu. Marinuokite apie 1 parą. Į stalą vyniotinius patiekite gilesniame silkių pusdubenyje arba salotiniame indelyje. Užpilkite silpnu acto marinat, kad pusiau apsemtų. Vyniotinių viršų puoškite morkų žvaigždutėmis, petražolių lapeliais, citrinos riekutėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668