Silkė padaže I receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Silkė padaže I


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

3 silkės.

Pomidorų padažui:
5 šaukštai pomidorų tyrės,
4 šaukštai aliejaus,
2-3 svogūnų galvutės,
maltų pipirų,
cukraus,
200 g virtų džiovintų grybų,
1 stiklinė grybų sultinio.

GAMINIMAS:

Svogūnus supjaustykite šiaudeliais ir pakepinkite aliejuje, kol pasidarys skaidrūs. Tada sudėkite pomidorų tyrę, šiaudeliais pjaustykite džiovintus grybus ir dar truputį pakepinkite.

Įpilkite grybų sultinio, sudėkite prieskonius, viską trumpai pavirinkite. Atvėsintą padažą užpilkite ant silkės. 3 silkes supjaustykite nedideliais gabalėliais ir sudėkite į stiklinius pusdubenius. Ant viršaus užpilkite paruoštu padažu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668