Kopūstai kinietiškai (greitai ir skaniai) (Virgio) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kopūstai kinietiškai (greitai ir skaniai) (Virgio)


INGREDIENTAI:

nedidelė kopūsto galva,
džiovinti čili pipirai,
sojos padažas,
alyvuogių aliejus (gali būti ir paprastas augalinis),
druska.


GAMINIMAS:

Kopūstą supjaustome šiaudeliais. Čili pipiriukus smulkiai sukapojame. Gerai įkaitiname gilią keptuvę. Įpilame aliejaus. Įbiareme druskos. Subiareme čili pipiriukus. Kas nelabai mėgsta aštriai užteks ir vieno. Aš deduosi tris. Pakepiname kol pipiriukai pajuoduoja. Tada subiareme kopūstus ir maišant pakepiname kol kopūstai supinkštės. Įpilame sojos padažo.

Puikiai tinka su žuvies patiekalais. Salotos skanios ir atšalusios.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668