Piene troškintas moliūgas receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Piene troškintas moliūgas


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

200 g moliūgo,
150 g pieno,
30 g cukraus,
druskos,
grietinės.

GAMINIMAS:

Nuvalytą moliūgą supjaustykite kubeliais, užpilkite šaltu vandeniu ir apvirkite. Virdami pasūdykite. Vandenį nupilkite. Užpilkite pienu ir virkite ant silpnos ugnies. Galima įdėti cukraus (arba medaus, obuolienės.

Troškinta moliūgo masė turi būti tiršta. Į stalą patiekiama su grietine. Šį troškinį taip pat galima vartoti kaip garnyrą prie mėsos. Tokiu atveju vietoj cukraus (arba medaus, obuolienės), dėkite keptų ropinių svogūnų (30-40 g).

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668