Skandinaviška žuvienė receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Skandinaviška žuvienė


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

1 kg žuvų arba 300-400 g žuvų filė,
1 l vandens,
1 svogūnas,
4 didelės bulvės,
400 ml pieno,
1 šaukštas miltų,
petražolių,
svogūnų laiškų,
1/2 poro.

GAMINIMAS:

Išdorokite žuvis, kaulus virkite su stambiai pjaustytu svogūnu ir prieskoniais apie 20 min. Sultinį nupilkite į kitą puodą, kai sultinys užvirs, sudėkite smulkintus svogūnų laiškus ir supjaustytas bulves.

Virkite 15 min. Žuvis supjaustykite gabalėliais ir sudėkite į sriubą. Virkite dar 5 min. Miltus išmaišykite piene ir supilkite į sriubą. Dar šiek tiek pavirkite. Patiekite paskanintą krapais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668