Medaus gira (Žemaitija) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Medaus gira (Žemaitija)


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

1 l medaus,
10 l vandens,
200 g mielių,
200 g razinų,
3-5 citrinos.

GAMINIMAS:

Medų užpilkite karštu virintu vandeniu ir maišykite, kol jis ištirps. Ataušinkite vandenį, supilkite iškildytas mieles, vieną parą palaikykite šiltoje vietoje, pridenkite švaria skepetaite, kol gira pradės putoti.

Putas nugraibykite, suberkite nuplautas bei nusausintas razinas, supilkite išspaustas citrinų sultis. Medaus girą supilstykite į butelius, uždarykite ir laikykite šaltoje vietoje.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668