Kiaušynė su duonos skrebučiais (Žemaitija) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kiaušynė su duonos skrebučiais (Žemaitija)


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

5 kiaušiniai,
5 šaukštai vandens,
druskos,
šaukštas sviesto.

Į d a r u i:
2 stiklinės juodos duonos,supjaustytos nedideliais kubeliais,
2 šaukšteliai kmynų,
2 šaukštai sviesto.

GAMINIMAS:

Kiaušinius išplakite su vandeniu,įberkite druskos ir svieste iškepkite blynus. Supjaustytą piršto storio kubeliais duoną apkepinkite svieste, pabarstykite kmynais.

Duonos skrebučius susukite į iškeptus blynus, sudėkite į molinį dubenį vieną ant kito ir šiltus paduokite į stalą. Šis patiekalas dažniausiai gaminamas pavakariams. Prie jo tinka kava arba rūgusis pienas.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668