Kiaušiniai baltame padaže (Žemaitija) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kiaušiniai baltame padaže (Žemaitija)


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

5 kiaušinioai,
šaukštas miltų,
100 g sviesto,
1 l pieno,
200 g duonos,
pipirų,
druskos.

GAMINIMAS:

Pieną užvirinkite ir į jį suleiskite kiaušinius. Pavirinkite 2-3 min., kad sukietėtų baltymai. Išėmus kiaušinius, į pieną sudėkite išsuktą u miltais sviestą, maišykite ir užvirinkite. Įberkite druskos, pipirų ir užpilkite ant kiaušinių.

Duoną supjaustykite nedideliais kubeliais ir, prieš duodant į stalą, užberkite ant kiaušinių. Kitos šeimininkės duoną kiek padžiovina, stambiai sutarkuoja ir tomis drožlėmis užbarsto kiaušinius.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668