Bulviniai blyneliai su mielėmis (Žemaitija) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulviniai blyneliai su mielėmis (Žemaitija)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

1 l tarkuotų bulvių,
2 kiaušiniai,
15 g mielių,
0,5-1 stiklinė pieno,
viena bandelė,
druskos,
100 g riebalų,
pusė stiklinės grietinės arba kastinio.

GAMINIMAS:

Sutarkuotas bulves gerai išspauskite ir užplikykite verdančiu pienu. Į jas dėkite trynius, mažame šilto pieno kiekyje iškildytas mieles, piene išmirkytą bandelę, druskos. Viską išmaišius, tešlą pastatykite šiltai pusvalandžiui.

Atšaldytus kiaušinių baltymus gerai išplakite, sudėkite į tešlą ir palengva išmaišykite. Blynus kepkite įkaitintuose riebaluose. Į stalą blynai paduodami karšti su grietine arba kastiniu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668