Slyvų blyneliai (Žemaitija) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Slyvų blyneliai (Žemaitija)


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

200 g džiovintų slyvų,
1 kiaušinis,
stiklinė miltų,
šaukštelis grietinės,
100 g riebalų,
šaukštas miltinio cukraus,
druskos.

GAMINIMAS:

Slyvas gerai išmirkykite karštame vandenyje, išimkite kauliukus ir nusausinkite. Kiaušinį, miltus, druską, grietinę su trupučiu vandens gerai išplakite, kad tešla lengvai kristų nuo šaukšto. Į tešlą sudėkite sveikas ar supjaustytas slyvas, išmaišykite ir kepkite blynus įkaitintuose riebaluose iki gražios rusvos spalvos.

Į stalą slyvų blyneliai duodami karšti, apibarstyti miltiniu cukrumi prie arbatos, gilių, kaštonų, morkų kavos. Ypač tinka vaikų stalui.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668