Vaflinukai (Žemaitija) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vaflinukai (Žemaitija)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

2 kiaušiniai,
stiklinė grietinės,
stiklinė vandens,
druskos,
200 g kastinio,
1,5 stiklinės miltų,
100 g lašinių.

GAMINIMAS:

Kiaušinius gerai išplakite, supilkite vandenį, įberkite druskos,
miltų ir išplakite tešlą tokią, kad laisvai kristų nuo šaukšto. Įkaitintą vaflinę keptuvę patepkite lašiniais, pilkite tešlą ir kepkite iki gražiai paruduos abi pusės. Taip iškepkite visą tešlą, ataušinkite.

Ant vaflių plačiausios vietos uždėkite stiklinę ir apipjaukite arba išspauskite. Gaunami skrituliai. Ant kiekvieno uždėkite kastinio ir vožkite vieną ant kito iki stiklinės aukščio. Tokius vaflinukus paduokite prie kmynų ar mėtų arbatos.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668