Kumečių sriuba (Žemaitija) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kumečių sriuba (Žemaitija)


INGREDIENTAI:

2 l vandens,
5 džiovinti grybai,
5 bulvės,
1 morka,
0,5 l pupų,
100 g lašinių,
1 svogūnas,
200 g duonos,
druskos,
pipirų,
lauro lapelių.


GAMINIMAS:

Džiovintus grybus pamirkykite karštame vandenyje kelias valandas. Kai išmirks, supjaustykite ruoželiais. Bulves perpjaukite į keturias dalis, morką smulkiai supjaustykite, pupas išmirkykite, lašinukus paspirgykite su pjaustytu svogūnu.

Visus minėtus produktus dėkite į šaltą vandenį ir virkite, kol daržovės suminkštės. Baigiant virti, įberkite druskos ir prieskonių. Į išvirusią sriubą sudėkite supjaustytą duoną, uždenkite ir palaikykite, retkarčiais pamaišant.


Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668