Apkepti obuolių marmelado ledai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Apkepti obuolių marmelado ledai


INGREDIENTAI:

3 šaukštai obuolių marmelado,
3 kiaušiniai,
50 g cukraus,
250 g plaktos grietinėlės,
vanilinio cukraus,
vaflis,
šokolado.


GAMINIMAS:

Marmeladą, kiaušinių trynius ir cukrų plakite kaitinant 70 laipsnių temperatūroje, kol pasidarys puri, standi masė. Paskui ją plakite šaltai, kol atvės. Masę sumaišykite su išplakta grietinėle, sudėkite į stačiakampę formą ir užšaldykite.

Užšalusią iš formos išverskite ant vaflio. apdėkite iki standumo išplaktu kiaušinio baltymu, apibarstykite tarkuotu šokoladu ir ne ilgiau kaip 2-3 min. kepkite labai karštoje orkaitėje. Tiekite karštą.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668