Mielinės obuolių spurgos receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Mielinės obuolių spurgos


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

300 g obuolių,
0,5 l pieno,
25 g mielių,
3 šaukštai cukraus,
30 g sviesto,
0,5 kg miltų,
2 kiaušiniai,
druskos,
250 g aliejaus,
miltinio cukraus, sumaišyto su vanilinu.

GAMINIMAS:

Mieles išmaišykite truputyje šilto pieno ir sumaišykite su šaukštu miltų. Joms pakilus, sumaišykite su likusiu pienu, druska, cukrumi, išplaktais kiaušiniais. Suberkite miltus, ištirpintą sviestą bei tarkuotus obuolius.

Uždenkite, palikite šiltai, kad pakiltų. Po to tešlą šaukštu leiskite į karštus riebalus ir apvirkite iš abiejų pusių. Spurgoms iškepus, pabarstykite miltiniu cukrumi su vanilinu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668