Vafliai su obuolių musu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vafliai su obuolių musu


INGREDIENTAI:

200 g sviesto,
2 stiklinės miltinio cukraus,
2 stiklinės miltų,
2 stiklinės pieno,
2 kiaušiniai,
pakelis vanilinio cukraus,
citrinos sultys (nebūtinai),
0,5 kg rūgščių obuolių,
citrina,
2 kiaušinių baltymai.


GAMINIMAS:

Sviestą išsukite su cukrumi, sudėkite kiaušinius, gerai išplakite, berkite miltus ir tešlą maišykite pilant po truputį pieną. Kol masė tiršta, išplakite visus gumulėlius, kad ji būtų vientisa. Vis maišant supilkite visą nurodytą pieną.

Kepkite gerai įkaitintoje formoje. Dar karštus susukite vamzdelio ar ragelio forma ir leiskite atvėsti. Geriau nedėkite vieno ant kito, kol dar šilti. Kai atvės, prieš pat patiekiant, pridėkite obuolių muso.

O b u o l i ų m u s u i obuolius iškepkite ir šiek tiek atvėsusius ištrinkite pro sietelį. Į sutrintus obuolius įtarkuokite verdančiu vandeniu nuplikytą citriną. Kiaušinių baltymus išplakite iki stangrumo ir, toliau plakant, šaukštu sudėkite visus trintus obuolius.

Palikite kurį laiką vėsioje vietoje. Šio obuolių muso pridėkite į iškeptus vaflius arba patiekite atskiroje didelėje gražioje lėkštėje, aplink apdėtą vaflais. Vietoj obuolių galima imti pusę litro obuolienės ar obuolių džemo. Nuo muso vafliai suminkštėja, todėl jį reikia dėti prieš pat patiekiant.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668