Apkepta vištos krūtinėlė receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Apkepta vištos krūtinėlė


INGREDIENTAI:

vištos krūtinėlė,
3-4 kiaušiniai,
2-3 šaukštai grietinės,
50 g fermentinio sūrio,
truputis sviesto kepimo indui ištepti,
obuolių,
druskos.


GAMINIMAS:

Virtą atšaldytą vštos krūtinėlę perpjaukite išilgai pusiau. Puses labai aštriu peiliu supjaustykite plonais griežinėliais. Juos trečdaliu vieną ant kito sudėkite į stiklinį karščiui atsparų indą, prieš tai išteptą sviestu.

Padarykite užpilą: kiaušinius išplakite įbėrus truputį druskos, sudėkite grietinę ir stambiai tarkuotą fermentinį sūrį. Šiuo mišiniu užpilkite apkepo inde sudėtus vištos krūtinėlės gabaliukus ir kepkite nelabai karštoje orkaitėje 15-25 min., kol viršus gražiai pagels. Tiekite su visu apkepo indu-jį dėkite į lėkštę ant servetėlės.

Prie šio patiekalo paduokite svieste pakepintų obuolių. Prieš tai juos nuplaukite, išinkite sėklalizdžius ir supjaustykite kiekvieną obuolį į 3-4 griežinėlius. Kiek buvo vištos krūtinėlės griežinėlių, tiek turi būti ir obuolių griežinėlių.

Apkepusius juos sudėkite į atskirą pailgą lėkštę arba prie apkeptos krūtinėlės. Į lėkštę kiekvienam valgančiajam dėkite po griežinėlį krūtinėlės ir griežinėlį obuolio.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668